Miravalli

Miravalli, Itálie, Lago di Garda, Garda, 26.5.2018, Snídaně
Miravalli
Termín:
26.5. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:132722189
7 300 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Miravalli – Garda
Kategorie hotelu: ***
Popis
Rodinný hotel Miravalli se nachází v centru městečka Garda, jen 150 m od pláže. V blízkosti jsou různé obchody a restaurace.

Vybavení a služby:
recepce, sejf na recepci (za poplatek), vstupní hala, TV místnost, výtah, snídaňový sál, restaurace, bar, terasa s barovým servisem, zahrada, veřejné parkoviště (cca 150 m od hotelu)

Ubytování:
ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, telefon, s bočním výhledem na jezero, některé s balkonem

Vzdálenosti:
150 m od pláže, v centru
Zájezd zahrnuje
ubytování na 7 nocí se snídaní
Zájezd nezahrnuje
doprava, pobytová taxa (povinná platba na místě), služby delegáta, polopenze + 400,- Kč/os./den, sejf na recepci – 3 €/den, malá zvířata povolena (nutné oznámit předem)
Slevy
Slevy na 3. a 4. lůžku:, do 3 let zdarma, 3-9 let – 50 %, 9-18 let – 30 %, od 18 let – 20 %, Sleva 5 % za včasný nákup do 30.04.2018
Strava
snídaně formou bufetu
Pořadatelem tohoto zájezdu je CONSULTOUR s.r.o., IČ 25959832.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK